Akademie

Reference Akademie PR a internetového marketingu
"Úroveň kurzu hodnotím velmi vysoko. Vše bylo dobře zpracované, přehledné, dobře podané a výborně zorganizované. Lektorka ví dobře, co má předat a jak to má předat."
Lenka Havrlantová, Centrum pro rodinu a sociální péči

"Kurz je velmi přínosný, řeší aktuální témata a trendy. Dozvěděla jsem se spostu novinek a tipů, na čem je potřeba pracovat."
Sylvie Golčevská, Vodárek Transport s.r.o.

"Velmi vysoká úroveň kurzu. Je vidět, že školitelka má o aktuálním dění v této oblasti velmi dobrý přehled a sleduje současné trendy."
Markéta Cábová, Groz-Beckert Czech s.r.o

"Nemám, co bych vytkla. Konkrétní příklady z praxe, reálné ukázky. Kurz je zaměřený na reálné projekty účastníků."
Mgr. Barbora Oberučová, Orange Slovensko, a.s.

"Skvělé zpracování přehledu o sociálních sítích, praktické ukázky, výborné školení."
Jana Palová, RPG byty, s.r.o.

"Teorie spojená s praktickými ukázkami. Velmi zajímavé rady a tipy. Lektorka je skutečná odbornice na slovo vzatá."
Irena Smetanová, Karel Hradec

"Příjemné dny plné informací."
Karel Mayer

"Vše bylo podáno ve velmi přirozené návaznosti. I přesto, že se neorientuji v dané problematice, většina věcí byla podána velmi srozumitelně. Získal jsem všeobecný přehled a mnoho kvalitních informací, které jistě zúročím."
Tomáš Hoda

"Školení PR m bylo přínosem do profesního života. Dozvěděl jsem se zajímavé informace. Školení bylo vedeno velmi důkladně a srozumitelně. Děkuji a těším se na další spolupráci!"
Aleš Hudec, VAKPCE

"Školení bylo jednoznačným přínosem především v nových informacích o PR na sociálních sítích a o nových PR nástrojích."
Mgr. Jana Pavlíková, Kr-Karlovarsky

"Akademie určitě splnila moje očekávání. Teorie spojená spolu s praktickými ukázkami byla skvělou kombinací výuky. Oceňuji také velmi příjemné vystupování lektorky."
Lucie Vospělová

"Obsah školení byl perfektní! Materiály, které jsme obdrželi jsou výborné! Zázemí, ve kterém školení probíhalo bylo velmi příjemné a děkuji za skvělé kafíčko :) Odcházím spokojená a plná pozitivních dojmů, děkuji!"
Ing. Andrea Staňková, Nestlé Česko s.r.o.

"Z akademie jsem velice nadčená a velmi příjemně hodnotím příklady ze života. Ze školení odcházím s novými a použitelnými informacemi. Lektorka byla přijemná, milá, velmi profesionální a komunikativní. Kurz se mi tak líbil, že bych ho klidně i prodloužila!" 
Štěpánka Nagyová

"Kurz byl velice příjemný. Měli jsme dostatek času na dotazy, řešení reálných situací učástníků, což souviselo s příjemným nízkým počtem lidi ve skupině. Paní lektorka měla velmi příjemný projev a byla velmi ochotná a vstřícná."
Markéta Janková, FEI company

"Kurz mě velmi bavil. Byl pro mě přínosem i inspirací. Dozvěděla jsem se mnoho nových informací a těším se na jejich uplatnění! Celková úroveň byla velice vysoká! Paní školitelka byla velmi příjemná a profesionální. Všechny nejasnosti nám skvěle vystvětlila a byla velice vnímává na všechny naše dotazy."
Kateřina Princová

"Dle mého názoru se jedná o velice profesionálně připravený a povedený kurz. Lektorka je znalá oboru s mnoha zkušenostmi, které umí předat srozumitelnou formou. Moc děkuji za školení!" 
Jarmila Nováková, OLTIS Group a.s.