PR s přehledem

PR s přehledem - reference
"Školení probíhalo ve velmi příjemném prostředí. Délka byla odpovídající probrané tématice. Obsah se mi zdál přínosný a inspirující, spousta nových informací. Přednášející příjemné, profesionální. Oceňuji příklady z praxe."
Ing. arch. Kristýna Šílová, MSc Tech, Ph.D., Město Český Brod

"Moje druhé školení s firmou Rh+ marketing. Opět výborné spojení teorie s praxí. Prezentace lektorky pro mě přínosná pro praxi."
Ing. Kateřina Mohaplová

"Vysvětlení pojmů na konkrétních příkladech z praxe. Mnoho pro mě naprosto nových pojmů. Velice zajímavé a přínosné školení. Vše jasně a srozumitelně vysvětleno."
Irena Smetanová, Sport Partners s.r.o. 

"Školení pro mne bylo velice přínosné. Zjistila jsem mnoho nových a užitečných informací, o nichž jsem doposud neměla tušení. Jelikož mě oblast marketingu zajímá, jsem velice spokojená."
Ing. Lada Glosmanová, Opatisk s.r.o.

"Školení PR s přehledem určitě doporučuji! Získala jsem řadu tipů přímo z praxe, což se určitě bude hodit. Teorie byla vždycky propojená s praktickou částí a slečna školitelka byla velmi milá."
Kateřina Halešová

"Dostal jsem zajímavý přehled o fungování PR a internetového marketingu, který mi společně se znalostmi o sociálních sítích utvořil celistvý pohled. Školení tedy naplnilo mé očekávání a podalo vysvětlení na všechny moje dotazy."
Libor Matějka

"Šlo o přehledné školení celým spektrem PR. Vhodné pro ty, kdo se s ním teprve seznamují. Kladně hodnotím dobře zpracované materiály a příklady z praxe."
Monika Koukalová

"Mimořádně individuální přístup. Velká zpětná vazba na práci, konkrétní příklady, motivující atmosféra. Pro mě osobně velmi přínosné při srovnání cena vs. přínos pro profesi."
Monika Karásková

"Školení je vhodné pro úplné začátečníky v této oblasti. Podává ucelený přehled o tom, co PR je a co všechno do něj spadá. Pomůže se v této oblasti lépe zorientovat, získat potřebné základy."
Mirka Lacinová, BRUSH SEM s.r.o.

"Školení bylo vyčerpávající v pozitivním smyslu. Líbilo se mi, že jsem se přirozeně ptala na konkrétní otázky a lektorka mi odpovídala na dotazy ihned. S otázkami jsem nečekala až na závěr. Tzn. že jsem z celého školení měla "slitý" obraz o čem PR je. Odvětví PR je náročné a široké. Je o empatii a kreativitě. Lektorka se snažila předat informace tak, jak to cítí ona sama a co by ji samotnou zajímalo. Uvedla pár příkladů z denního PR, což praxe vede k samotnému cíli."
Lucie Sepková, Správa Základních registrů

"Velmi pěkně vedené školení, sympatická a milá lektorka. Odnáším si celkový a přehledný pohled na PR problematiku."
Dana Janečková
 
"Školení se mi líbilo, bylo přínosné a přiměřeně obsáhlé. Jen zlobilo internetové připojení."
Marek Dobrý, Seznam.cz, a.s.

"Školení splnilo mé očekávání - dostali jsme tipy, jak na PRko nejen v médiích, ale i na sociálních sítích. Cením si příkladů z praxe a hlavně konkrétních rad pro naše projekty."
Mgr. Jana Zmzlíková, A-WebSys, spol. s r.o.

"Se školením jsem byla spokojená. Splnilo mé očekávání. Líbil se mi přednes i představená prezentace. Velice jsem uvítala ukázky z praxe."
Mgr. Kamila Plachetková, A-WebSys, spol. s r.o.

"Propojení teorie s praxí. Kladem jsou případové studie. Málo prostoru k vyzkoušení konkrétní činnosti a poučení se z vlastních chyb."
Pavel Lopušník

"Kurz se mi moc líbil, panovala přátelská atmosféra a moc oceňuji individuální přístup. Líbila se mi struktura a šíře témat, prostor pro dotazy a sdílení zkušeností. Lektorka byla výborna, skvělý komunikativní neofenzivní empatický přístup."
Radim Himmler, Muzeum Komenského v Přerově

"Byla jsem velmi mile potěšená vedením kurz. Lektorka nám předala mnoho zajímavých znalosti a skvělé příklady z praxe!"
Kateřina Váchová, DNS a.s.

"Kurz hodnotím velmi pozitivně. Moc se mi líbila lektorka a její milý přístup a bohaté zkušenosti z praxe."
Katka Kalousová, DNS a.s.