Marketing na Facebooku

školení Marketing na FB
"Ráda bych Vám poděkovala nejprve za individuální přístup. Toho si velice cením. Školení bylo vedeno profesionálně, a současně přívětivě. Co je pro mne však nejdůležitější - školení splnilo moje očekávání v tom, že každému z nás jste snažila poskytnout velmi cenné typy na zlepšení u konkrétních firemních FB firemních profilů. Také se mi rozšířil přehled o možnostech a doposud pro mne neznámých funkcích na FB a utřídila jsem si přehled v grafech. Doposud to pro mne byla pouze čísla, která jsem neuměla uchopit. Pro firmy jsou praktické poznatky mnohem důležitější, než teorie. Ráda se k Vám zase vrátím na jiném školení."
Ing. Beáta Sládková, Akciový pivovar Dalešice
"Výborná úroveň lektora a celkově velm dobrý kurz."
Juraj Dolejší, Beh.sk, s.r.o.

"Jsem velice ráda, že jsm se mohla školení zúčastnit. Pro mě osobně velký zdroj informací, jsem ráda, že jsem mohla sledovat kde se pohybujete (praktická ukázka, příklady)."
Jitka Tichoňová

"Jsem překvapená, co všechno FB umožňuje nejen na osobní, ale i firemní úrovni. Rozšíření vědomostí a zlepšení pohledu na FB jako médium. Děkuji za příjemně a účelně nedenou "výuku."
Petra Hančlová, A - Z service group s.r.o.

"Ačkoli jako uživatel FB jsem si myslela, kolik toho znám, dnešní školení ukázalo, kolik "vychytávek" FB nabízí."
Adéla Koudelková

"S kurzem jsem velmi spokojen. Jsem rád za rady ohledně firemní stránky, správy a postování příspěvků. Užitečné budou i informace o správě a vyhodnocení kampaní."
Viktor Smejkal, USSPA s.r.o.

"Školení mi dalo samé pozitivní věci. Bylo přesně zacílené na naše dotazy, zároveň nás seznámilo s celou řadou funkcí Facebooku."
Monika Dvořáčková, Kancelář Senátu CZ

"Dnešní školení o marketingu na Facebooku a dalších sociálních sítích mi pomohlo výraznou měrou nahlédnout do této obsáhlé problematiky. Získané poznatky určitě využiji při zviditelňování a prezentaci instituce, pro kterou pracuji. Dnešní přednáška sl. Hoškové byla určitě přínosná, srozumitelná a zajímavě podaná."
Jana Sedláčková, SKM Masarykova Univerzita

"Oceňuji inspiraci a náměty jak změnit/zlepšit marketing ve firmě. Oceňuji praktičkost, předvádění jednotlivých nástrojů a funkcí. Vyhovovali i malé skupiny, bylo to takřka jako individuální školení s možností řešit individuální potřeby a dotazy. Časový rozsah byl přiměřený."
Ing. Jana Szcuczková, KAZUIST, spol. s r.o.

"Školení tohoto typu jsem absolvovala poprvé. Zjistila jsem spoustu nových neobjevených informací, které když vstřebám, tak i použiju nejen pro osobní, ale i firemní účely. Školení bylo dokonale připravené, lektorka odpovídala na moje otázky s trpělivostí."
"Dobře připravené školení, velmi obsáhlé,vzhledem k mým častým dotazům sem tam nesystematické. Na stupnici 1 - 10 bych odnotila 7/8."
Lucie Koleňáková, GNT s. r. o.

"Ačkoli pro mě školení nepřineslo nic zcela nového, hodnotím ho jako velice přínosné. Oceňuji zhodnocení nových sociálních sítí i diskuzi o konkrétní aplikaci pro naši firmu."
Hanka Novotná, ASEKOL s. r. o.

"Školení jasné, spousta praktických rad, méně teorie, což oceňuji. Program byl možná až příliš nabitý."
Markéta Matějková,  Nutricia a.s.

"Jsem velice spokojený s hodnotou i úrovní školení. Rozhodně přímo použijeme většinu informací při tvorbě naší první firemní stránky. Rádi využijeme i případná další školení."
František Ryba, INCOME CLUB a.s.

"Školení předčilo mé očekávání. Přátelská atmosféra, profesionální přístup a kvalitně připravené podklady. Všechny dotazy zodpovězeny a výklad přizpůsoben potřebám a dotazům."
Petr Korbel, INCOME CLUB a.s.

"Školení hodnotím velmi pozitivně. Mám širší pohled v rámci dané problematiky. Jasně podané informace, výborná možnost kontaktu a kladení otázek během školení. Milý přístup a péče."
"Školení bylo dobře organizačně zpracované. Obsah byl přehledný, srozumitelný, poskytl mi pohled na info ohledně sociálních médií. Hodně praktických příkladů  a příjemný školitel"
"Velmi kvalitní školení. Informace dostačující, velmi pěkná prezentace."
Ing. Yveta Janásová

"Děkuji za velmi přínosné informace pro praktické využití v mém zaměstnání. Kurz je optimálně dlouhý, jsou poskytnuty přehledné materiály, lektor je profesionální a kurz je optimální i co do rozsahu obsahu. "
Ing. Vendula Kožiolová, Mint Property Management s.r.o.

"Školení je velmi užitečné, seznámilo nás se základy sociálních sítí v dnedšním světě a detailně bylo probíráno téma facebookový profil pro společnosti. Vše bylo dobře vysvětleno, vše jasné, lektroka byla velice příjemná a profesionální. Celkově dobrá zkušenost se společností Rh+ marketing."
Mgr. Soňa Michlíčková, Seven Sport s.r.o.

"Školení Marketing na FB a dalších sociálních sítích bylo velmi zajímavé. Dozvěděla jsem se spoustu nových, zajímavých věcí a paní lektorka byla velmi příjemná."
Michaela Kalužová, BLOCK, a.s.

"Pro mě super, z praxe vím, jak strašně jsem s v tom topila, takhle mě hodně nakoplo tuhle práci dělat. Tohle školení mi vše usnadní. Super! Uvažuji o dalším školení. Díky. "
Veronika Berkovcová, PEM Communication s.r.o.

"Školení poměrně detailně probírá Facebook. Doufala jsem, že se pobavíme také o jiných sociálních sítích - speciálně mně chyběla prezentace Google+, který jsme probrali hodně rychle (založení, nahrávání, události...). Co se týče dotazů a komunikace s účastníky školení, každý dostal odpověď na své otázky. Děkuji."
Ilona Čižinská, Good Data s.r.o.


"Srozumitelná forma, dobře strukturované, byla jsem velmi spokojená."
Lenka Strasser


"Školení Marketing na FB bylo na velmi profesionální úrovni. Moc mi pomohlo a určitě plánuji se zúčastnit dalších školení pořádané firmou Rh+ marketing. Děkuji moc."
Renáta Jirasová, DiS.

"Kurz splnil moje očkávání. Uvědomila jsem si, jak budu FB stránku používat. A to byl můj cíl. Je toho ještě hodně, co potřebuji znát ohledně marketingu na Facebooku, ale po dnešním kurzu se do propagace můžu pustit bez obav. Děkuji za super den a moc ráda navštívím další kurz!"
"Přehledně zpracovaný a dobře strukturovaný seminář. Vzhledem k šíři problematiky, by si zasloužil i více času. Pro mne byl velkým přínosem, jelikož zatím není mnoho nabídek vzdělávání v oblasti profesionálního využití Facebooku. Moc děkuji!"
Jindřiška Budweiserová, OS ZPTNS 

"Velmi oceňuji perfektní přístup a dobře postavené školení! Na správu facebookových profilů nejsem nováček, ale je fajn se dozvědět, co člověk dělá blbě, a jak se tomu má postavit, aby výsledky byly lepší a pro klienty tak uspokojivé. Moc děkuji skvělé paní školitelce Radce!"
"Děkuji za školení! Uvědomila jsem si, že si musíme v naší organizaci vyjasnit na jakou cílovou skupinu se máme zaměřit. Školení bylo pro mě velice přínosné, moc děkuji!"
Adéla Kaláčová, Elim Vsetín 


"Školení mi dalo hodně! Získala jsem všeobecný přehled o tom, co jsem potřebovala vědět. Neměla jsem absolutně potuchy o reklamě a celkovém využití sociálních sítí a teď jsem již velice poučena. V budoucnu budu velmi ráda za spolupráci a pomoc!"
Agata Gdovínová

"Školení absolutně splnilo moje očekávání! Získala jsem celkový přehled o možnostech využití Facebooku. Děkuji!"
Ivana Jirsenská, My Food Market


"Školení bylo velmi přínosné. Dozvěděla jsem se mnoho užitečných informací, o kterých jsem dosud neměla ponětí. Doufám, že je teď budu schopná využít v praxi! Kupodivu se mi zdálo školení krátké, ale i za tu dobu jsem probrali spoustu praktických dotazů. Rozhodně jsem se nenudila!"
Andrea Fadrná, Golf Brno

"Kurz mě a zřejmě i ostatním velmi pomohl s orientací v trochu nepřehledném systému záložek, možností, prokliků apod. v základním ovládání Facebooku. Pro seznámení s použitím Facebooku jako marketingového nástroje bylo školení určitě smysluplné! Děkuji za péči!!
"Školení bych ohodnotil na jedničku s hvězdičkou! Dozvěděl jsem se přesně to, co jsem potřeboval a očekával. Školení bylo velmi příjemné a atmosféra moc přátelská. Děkuji!"
Lukáš Haubelt, Seven Sport s.r.o.


"Školení bylo vyčerpávající, ale skvělé! Líbilo se mi, že jsme se postupně seznámili s facebookovým profilem a jeho nastavením. Vyhovovalo mi, že školení probíhalo ve stylu workshopu a bylo hodně prostoru na diskuzi!"
Petr Tichoň
"Na kurzu jsem se dozvěděla vše, co jsem potřebovala! Bylo to skvělé!"
Irena Řehořková, První Zprostředkovatelská s.r.o.
"Nadšení!Spousta užitečných informací sdělených velice atraktivní formou! I když mám vystudovaný marketing, stále mám co zlepšovat a ideálně formou takových kurzů. Lektorka byla velice sympatická a její projev byl moc sympatický!"
Ing. Markéta Tupá, Plzeňský Golf Park

"Kurz byl velice zajímavý! Oceňuji hlavně skvělý individuální přístup paní lektorky."
Vladimíra Krausová, Labyrint Kladno

"Školení bylo velice pozitivní a přínosné. Po celou dobu panovala příjemná atmosféra, velice si vážím praktických ukázek a interakce s účastníky!"
Magdalena Paučková, Jazyková škola Houdek

"Kurz byl výborný! Na velice vysoké úrovní a lektorka byla velice profesionální. Dostala jsem velmi zajímavé a potřebné informace!"
Edita Frumoltová, Rustika s.r.o.

"Velice dobrý a zajímavý kurz. Lektorká profesionální a znalá oboru."
Juraj Dolejší, Beh SK

"Školení bylo super! Dozvěděla jsem se, co jsem potřebovala a dostala spoustu nápadů, jak pracovat lépe a efektivněji!"
Jana Popelářová

"Děkuji za spoustu nových a věcných informací. Bude nás to inspirovat pro budování lepšího facebookového profilu. Určitě mi znalosti ze školení pomohou k rozvoji."
Absolonová, Plastická Chirurgie
"Toto školení bylo pro mě určitě velmi přínosné. Jak v nových informacích na sociálních sítích, tak hlavně na Facebooku. Odnáším si velmi pozitivní zkušenosti. Hlavně si myslím, že nyní jsem schopná efektivněji a kvalitněji využívat firemní FB."
Petra Janeczkova, Oslavte

"Ze školení mám velice dobrý pocit, určitě mi to dalo větší rozled a přehled na současný "facebookový trend".
Radka Sittová

"Po školení mám plno nových a zajímavých informací. Je skvělé, že hodně věci bylo velmi konkrétních. Určitě doporučuji!"
Ing. Pavla Vittová, Fun-Pro agency

"Dnešní školení bylo pro mě přínosem. Dozvěděla jsem se informace, o kterých jsem dříve neměla žádné povědomí. Prezentace byla velmi příjemná a celková atmosféra kurzu mě mile překvapilla. Děkuji na nové informace!"
Dáša Fridrichová
"Školení se mi moc líbilo, objasnilo mi to spoustu věcí a nacučila jsem se věci, o kterých jsem neměla ani tušení!Pro účely podnikání je FB určitě úžasný nástroj. Trošku mě mrzí, že ještě firemní FB nemám založený, protože by mi to školení dalo určitě mnohem více a měla bych i více dotazů."
Marencoková

"Získala jsem další informace a vyjasnila si někeré věci k mému facebookovému profilu. Moc děkuji!"
Marie Šmídová, Finanční poradenství