Prodejní dovednosti

Prodejní a obchodní dovednosti, školení, Rh plus m
"Čekala jsem něco jiného a jsem ráda, že tomu bylo jinak. Skvělá forma výkladu, věcné, aktivní, zapojení do diskusí. Žádné mínusy jsem neshledala. Určitě doporučím dále a využiji i další semináře. Děkuji, určitě to byl pro mě přínos."

Monika Kopecká, PROfair

"Kurz jsem si vybral, protože jsem potřeboval nakopnout do práce obchodníka, získat nové zkušenosti a názory/rady někoho zkušenějšího. S kurzem jsem velmi spokojen, odnáším si 5 popsaných A4 k domácímu studiu, protože užitečných informací bylo opravdu hodně. Kurz splnil veškeré mé očekávání a těším se na využití všech rad v praxi."

Marek Nosek, MAKPAK

"Kurz jsem si vybral na základě referencí o Rh plus marketing a z důvodu počínající kariéry obchodníka, pro který se tento kurz hodil. Školení bylo vedeno profesionálně, se spoustou příkladů z praxe a bez nic neříkajících frází. Byly ale nějaké okamžiky (2.den odpoledne), kdy jsem postrádal více interaktivity.  Obecné hodnocení výborné. Děkuji za vynikající společnost a příjemně strávené dva dny."

Jiří Stoupa, LK Advisory

"Školení se mi líbilo. Bylo velmi obsáhlé a konkrétní. Spoustu příkladů z praxe. Co jsem se chtěl dozvědět, to jsem se dozvěděl. Velmi vítám téma „obchodní plánu“ a „account plánu“ a informace o „CRM“. František je velmi silná osobnost a to se mi líbí. Školení vedl výborně, nechal nám prostor pro komentáře a dotazy, na které vždy odpověděl. Přátelská a uvolněná atmosféra – to vždy uvítám.
Školení jsem našel na internetu. Ze všech nabízených školení se mi zdálo, že ze stejné peníze dostanu adekvátní službu. Určitě zvolím další školení od Rh+ marketing."
 

Stanislav Procházka, Salena

 

 

"Školení bylo příjemné, dobře strukturované a vedené v přátelské a pohodové atmosféře. Super byly příklady z praxe a osobní přístup.
Školení jsem našel na internetu, když jsem vyhledával něco jako „obchodní zástupce, školení“. Pak jsme si ze tří různých kurzů vybrali tenhle. Super byla osnova/body kurzu, který jsme si s ředitelem vyhodnotili jako nejvhodnější."

 

Jan Pulkrábek, BOVA Březnice

 
Registrujte se kurz obchodních dovedností.