Služby agentury Rh+ marketing

Nabízíme služby v oblasti Public Relations, internetového marketingu a event marketingu. Pro každého zákazníka vytváříme jedinečná řešení pro oslovení zákazníků, ale i dalších cílových skupin. Budování dobrého jména a vztahů je jedním z hlavních aktiv každé společnosti.

Lidé si dnes vybírají služby a produkty od společností, kterým věří. Přesně takové jméno vám pomůžeme v očích vašeho zákazníka vybudovat. PR aktivitami budujeme důvěryhodnost vaší společnosti, zajišťujeme publicitu, vytváříme sympatie a loajální zákazníky.

Jsme vám plně k dispozici v těchto oblastech:

Public Relations

PR je velmi široké odvětví, které ma za cíl vytvářet dobré vztahy s různými cílovými skupinami a měnit tak jejich postoje, názory a hodnoty. Jsou to vaši zákazníci, ale i zaměstnanci, média, zájmové komunity, vláda nebo dodavatelé. 

V rámci PR služeb nabízíme media relations (vytvoříme publicitu v médiích), tiskové konference, organizace eventů, tvorbu a publikování PR článk a tiskových zpráv, obsahovou správu sociálních sítí, tvorbu a vedení blogů, online reputation management a interní komunikaci. Více o službách Public Relations.

Internetový marketing

Vytváříme obsah. Hledáme inspiraci, poznáváme vaši cílovou skupinu a řešíme její aktuální potřeby. Díky tomu se nám daří nejen vytvářet komunity na sociálních sítích, kvalitní cestou zvyšovat návštěvnost webů a generovat vám zisky. Kvalitní internetový marketing má základ v kvalitním obsahu. Źádné rychlo (SEO) optimalizace vám dlouhodobě nepomůžou. Umíme pěkné newslettry, nastavíme PPC kampaně a publikováním správného obsahu optimalizujeme weby (SEO). Zvyšujeme tak klientům návštěvnost webů z přirozného vyhledávání meziročně o stovky procent. Více o službách internetového marketingu.

Event marketing

Už od pradávna platí jedno pravidlo. Nejhlubší vztahy a zážitky se vytváří na základě osobního setkání a prožité zkušenosti. Eventy a firemní akce podpoří vztahy, budují důvěru a vytváří loajálnost. Zážitkový event není pro nás jen práce, ale radost a samozřejmost. Více o event marketingu.

Golf marketing

Ať už pojmete golf jako příležitost pro obchodní setkání, úžasnou relaxaci nebo marketingový nástroj, vždy si ho užijete. Golf je životní styl a jeho kouzlu propadá mnohem více lidí. Dnes se v ČR tomuto sportu věnuje více než padesát tisíc golfistů. Nabízíme PR a marketingové služby pro golfové resorty a golfové túry. Získejte tak vyšší prestiž, povědomí a nové zákazníky. Více o službách golf marketingu.

Kurzy marketingu

Pořádáme odborné kurzy marketingu v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě. Na přání klienta ale rádi přijedeme zrealizovat soukromé školení kamkoliv. Máme proškoleno více než 700 spokojených klientů. Od roku 2014 máme akreditaci MŠMT na pořádání rekvalifikačního kurzu marketing. Podívejte se na nabídku a termíny marketingových kurzů.


Chcete vaší společnosti začít budovat skvělé PR, které má skutečné výsledky? Udělejte první krok a ozvěte se nám. 

Proč si vybrat agenturu Rh+ marketing?

  • Máme dlouholeté, spokojené klienty, kteří nás doporučují dále.
  • Máme výsledky - plníme cíle, které stanovíme.
  • Pracujeme transparentně. Na důvěře nám záleží. Prokážeme vám každou odpracovanou minutu. Reportům od nás budete rozumět.
  • Pracujeme komplexně. Jedině tak to má efekt. 
  • Jsme vám parťákem - ke klientům jsme loajální, pracujeme vždy jen pro jednoho z oboru a to s maximálním nasazením.
  • Své práci rozumíme.