Workshop prezentace v Prezi

Co je praktický workshop na tvorbu prezentací v Prezi? Představte si vytváření prezentace jako malování obrazu na bílé plátno bez jakýchkoliv omezení – to je Prezi. Osvojte si tento skvělý nástroj pro vaše prezentace.
 
Člověk si může vytvořit svou vlastní myšlenkovou mapu a celou mapu přepracovat jako interaktivní prezentaci plnou obrázků, videí, symbolů, ale rovněž tabulek, grafů i jiných ukazatelů. Rozlučte se tak s již poněkud zkostnatělými PowerPoint slidy a dejte své prezentaci příběh, který zaujme pozornost publika.

Ukážeme vám základní principy, jak pracovat s tímto revolučním typem prezentace od založení bezplatného účtu až po vytvoření vlastní prezentace. Oslňte svojí prezentací ať už na konferencích pro početné publikum, na obchodní schůzce či na interní poradě pro vaše nadřízené a kolegy.

Forma workshopu:

Workshop bude rozdělen do dvou částí. V první části si zodpovíme, v čem jsou přednosti prezentačního nástroje Prezi a ukážeme si ukázky již hotových prezentací.  V druhé praktické části budeme společně krok po kroku tvořit již samotnou prezentaci. 

Co si z workshopu odnesete:

Po ukončení školení si každý účastník odnese znalosti, na základě kterých, bude schopen sám vytvořit efektivní prezentaci pomocí nástroje Prezi.

Konkrétně se naučíte:

 • Prakticky využívat online nástroje Prezi
 • Vytvořit prezentaci s ,,příběhem"
 • Vytvářet prezentační ,,rámečky“
 • Přehledně strukturovat, krokovat prezentaci
 • Vkládat obrázky, videa, symboly
 • Vytvořit animaci v prezentaci
 • Jak využít kompatibilitu s programem MS PowerPoint
 • Sdílet, ukládat, editovat prezentaci

Pro koho je školení určeno:

Školení je určeno vedoucím pracovníkům, manažerům, obchodníkům, školitelům, personalistům, marketérům a všem kteří potřebují k výkonu své práce prezentovat nejrůznější výstupy prostřednictvím prezentací. Ať už se jedná o interní prezentace (firemní, zaměstnanecké) či externí (zákaznické).

Pro účast na workshopu je potřeba mít s sebou vlastní notebook. 
 
Cena školení: 2 600 Kč bez DPH. Slevy: 10 % na druhého účastníka, 15 % na třetího účastníka. Informace o platbě a storno podmínkách
Počet účastníků: 3 – 7
Délka workshopu: 4 hodiny, školení začíná vždy v 9 h a končí ve 13 h

Termín:

V současné době není vypsán žádný termín. V případě dotazů ohledně termínu se na nás neváhejte obrátit prostřednictvím kontaktního formuláře, e-mailem skoleni@rhplusmarketing.cz nebo nám zavolejte na 
tel.č. 730 940 910.

Místo konání:

 • Praha:zde pořádáme školení na těchto místech, adresa je vybrána podle konkrétního školení:
 •                            - R14 hub, 2. patro, Rašínovo nábřeží 14   
                             - Garden Eleven, 4. patro, (SCOTT&WEBER),Kubánské nám. 1391/11,
 •  Brno: Rh plus marketing, OC Nová Osada Gajdošova 7, 3. patro

Lektor: Ing. Jiří Holý

Jirka Holý vystudoval obor Marketingová komunikace a marketing jako takový je pro něj zaměstnáním i koníčkem. Spolupracoval na několika internetových projektech a nyní pracuje v mezinárodním software house v marketingovém oddělení, kde se pokouší mimo jiné prosazovat moderní prezentační nástroje a v rámci interních školení ukazuje kolegům, jak si tyto moderní nástroje osvojit. Jirka vás naučí, jak vytvořit prezentaci, která skutečně zaujme a při jejímž vytváření budete mít téměř neomezené možnosti, jak vaši myšlenku otisknout co nejpřesněji do prezentace. Zahoďte zkostnatělé PowerPoint slidy a pojďte tvořit skutečně kreativní prezentace pomocí nástroje Prezi.

Workshop prezentace v Prezi - lektor Jiří HolýPodívejte se na prezentační video, přímo od PreziKontaktujte nás: GSM: 721 572 010, e-mail: 
skoleni@rhplusmarketing.cz, nebo nám zanechte zprávu/kontakt na vás ve formuláři níže. Vybrat si můžete z termínů školení pro veřejnost nebo si objednat soukromé školení přímo u vás ve firmě.