×

Tisková zpráva: Rh+ marketing naučí zaměstnance firem komunikovat se zákazníky

Radka Husáková Radka Husáková

Praha 26. září 2011 – Na český trh vstoupila PR a reklamní agentura Rh+ marketing, která pro mnohé firmy přinese řešení, jak motivovat zaměstnance firem k výkonu a vybudovat u nich loajalitu. Agentura Rh+ marketing vznikla v srpnu roku 2011.

Rh+ marketing bude jako první česká agentura propojovat interní a externí PR společností. Zaměstnanci firem se budou aktivně zapojovat do komunikačních aktivit firmy a budou o veškerých aktivitách firmy dobře informováni.

„České firmy, zejména malé a střední, mají oproti západním státům stále problém s profesionálním vedením komunikace se svými zaměstnanci. Neumějí je motivovat a probudit v nich sounáležitost s firmou. Firmy tak přicházejí o spoustu peněz. Vytvoříme z firmy, jejích zaměstnanců a klientů jeden fungující celek,“ okomentovala situaci zakladatelka agentury Radka Hošková.

Agentura Rh+ marketing bude ve firmách zavádět interní komunikaci na odborné úrovni na základě interních výzkumů. V rámci externího PR se Rh+ marketing zaměří na budování image firem prostřednictvím internetového marketingu a netradičních forem marketingových komunikací.

Kontakt

Lenka Hošková   
PR manager

e-mail: lenka@rhplusmarketing.cz          
tel.: +420 607 580 543
www.rhplusmarketing.cz
Fotka autora - Radka Husáková
Více informací o autorovi

Radka Husáková

Související články