Marketing na internetu a v sociálních sítích

V České republice je více než šest miliónů lidí připojených k internetu. Internetový marketing vám pomůže efektivně oslovit vaše zákazníky a podpořit prodej produktů a služeb. Internetový marketing je dnes jedna z nejefektivnějších forem, jak prezentovat vlastní firmu. Nabízí se spousta možností, jak o sobě dát vědět. Abyste dosáhli úspěchu, je potřeba vytvořit promyšlenou strategii a správně nakombinovat jednotlivé nástroje internetového marketingu přesně podle vašich služeb a produktů.

Marketing v sociálních sítích

Prezentace na sociálních sítích je levná a účinná. Komunikujte s vašimi zákazníky a ukažte, že se s nimi chcete bavit. Sociální sítě vyžadují dlouhodobou strategii a neustálý dohled. Ale za ten efekt to stojí. 
Více o marketingu na sociálních sítích.

SEO (optimalizace pro vyhledávače)

Pro vaše webové stránky je téměř podmínkou, aby byly na daná klíčová slova snadno vyhledatelné. Máte nové stránky? jaká je konkurence v oboru? Kampaň bude dlouhodobá nebo krátkodobá? jaké jsou vaše cíle? To jsou všechno otázky, které na které si musíte odpovědět, než se do optimalizace webových stránek pustíte. Výsledky přirozeného vyhledávání velice pozitivně ovlivňuje aktivní působení v sociálních sítích a doplňuje jej PPC reklama. 
Více o optimalizaci pro vyhledávače (SEO).

PPC reklama

PPC reklama může v mnoha případech nahradit i seo. Je vhodná zejména u krátkodobých kampaní a u cílení na klíčová slova s vysokou konkurencí. PPC reklama umožňuje výborné cílení. Nabídne zákazníkům produkt, o který stojí přesně ve chvíli, kdy o něj projeví zájem.
Více o PPC reklamě.

E-mail marketing

E-mailujte, nespamujte. Dejte vašim zákazníkům pouze ty informace, které je zajímají. 
Více o e-mailovém marketingu.

Vyhodnocení 

Efektivita internetového marketingu se vyhodnocuje velice snadno. Proto se už při plánování kampaně musí nastavit přesné aměřitelné cíe.

Doporučujeme: Jak vytvořit ucelenou kampaň na internetu za jeden den? Přijďte na školení Internetového marketingu od A do Z.

Přečtěte si související článek:
Propojení klasického PR a internetového marketingu - 1. díl


Chcete více informací nebo připravit nabídku? Nechte nám poptávku ve formuláři níže, nebo nás kontaktujte na tel. čísle 721 572 010, e-mail rhplus@rhplusmartketing.cz.