×

Lenka Hošková, jméno mé

Naši milí přátelé a příznivci eRháčka,

prý mám vystoupit z anonymity a mám se s vámi pozdravit. Dobře tedy, ráda této možnosti využiji. Jsem mladá, jenom už to není tak vidět. Tím chci říct, že nějaké životní zkušenosti mám. Mnohým z vás možná udělám jasno i v tom, že zakladatelka agentury Radka, dnes Husáková, dříve Hošková, je moje dcera. Jsem na ni pyšná, kdo ji znáte osobně, nedivíte se mi.

 

Abych navázala na svůj úvod ohledně zmínky o zkušenostech. Měla jsem pestrý život, mohla jsem nahlédnout do opravdu různých oborů, od vedení benzínky, přes pořádání motocyklových závodů a třeba až po vlastní podnikání. Nikdy by mě nenapadlo, že budu pracovat s některým ze svých dětí. Nicméně stalo se a já mám možnost hýčkat si tu vzácnou souhru.
 

S mnohými z vás komunikuji ohledně školení, které pro vás pořádáme. Jsem opravdu ráda, že z nich odcházíte spokojeni a získané znalosti využíváte ve své praxi. Co je potěšující, tak mnozí se k nám vracíte na další školení.
 

Podle mojí šéfové jsem moc času trávila na golfu. Sluneční paprsky jsou podle ní škodlivé, tak aby mě uchránila jejich záření, dala mi možnost pečovat i o vás, kteří využíváte širších služeb naší agentury. Věděla jsem, že mám ještě někde hodně dobře skryté rezervy, ale že je u Radky budu muset odhalit, mě samotnou překvapilo.
 

Tento rok, který se s námi chystá za několik dní rozloučit, byl motivační, rychlý a plný posunu vpřed. Byl pro odvážné a také byl nakloněný komunikaci. Právě díky odvaze jsme si udělaly jasno. Ujistily jsme se v jednom starém přísloví: „svůj k svému“ nebo také „vrána k vráně sedá“. Při jednom takovém pěkném večeru jsme rozjímaly nad tím, jak máme kolem sebe prima lidi, jak se s vámi dobře spolupracuje. Znáte ten pocit, nic vás netlačí, intuice je v klidu, práce pro vás klienty je radost. Ale pak si také uvědomíte, že když máte břichabol, něco vám našeptává: „ne, to není ono, tímto směrem ne“, komunikace mezi námi a klientem vázne, zkrátka to neplyne samospádem, tak poté je lepší spolupráci ukončit. I to jsme se naučily a rozhodnutí to nejsou lehká. To je ta odvaha, o které se zmiňuji. 
 

Co bych nám všem popřála do nového roku? Hlavně ať tu jsme a máme možnost něco řešit. Vyřešit se dá všechno, když se chce a v dnešní trochu napjaté době si musíme užívat každého okamžiku, který máme k dispozici. Bude to krásný rok. Přeji nám, ať jsme zdraví. Když budeme zdraví, můžeme pracovat. A když už budeme pracovat, tak se tou prací bavme. Ale bavme se i jinak. Z mého pohledu, co je nejvíc nejdůležitější, koho máte rádi, tomu to řekněte, nenechávejte to až na pak.
 

Těším se na vás všechny v novém roce. Vánoce snad prožijeme v klidu, všichni nám to říkají, tak to tak asi bude. Užijeme si vánoční pohádky v telce, někdo bude lyžovat, někdo naopak bude v tropech. Na Silvestra budeme dělat óóó u dech beroucích ohňostrojů, na Nový rok budeme rychle střízlivět z toho novoročního opojení a různých předsevzetí. Mezi námi, předsevzetí jsou k ničemu, také už jste na to přišli, že? Proč se dobrovolně sebetrýznit? Nene, pěkně si to všechno užijeme a ono to, co má přijít, ve správný čas přijde.
 

Tak tedy, pevně doufám, že „důvěru ve mně vloženou, nezklamete“ a šťastné a veselé…
 

Lenka Hošková
 

Jak říká Radka, její pravá ruka. Ale ona je levák, tak nevím.
 

P.S. : Motto pro rok ohnivého Kohouta 2017 – „Nezapomínejme, že dobré mravy nikdy nevyjdou z módy“.

Související články