×

Poznejte také naší společnost

PR a reklamní agentura Rh+ marketing vznikla v srpnu roku 2011. Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oblasti marketingových komunikacích získaných z firem různého zaměření.

Zaujaly mě vaše služby

PR a reklamní agentura Rh+ marketing vznikla v srpnu roku 2011. Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oblasti marketingových komunikacích získaných z firem různého zaměření. Specializujeme se na Public Relations, tedy na budování vztahů s veřejností, dále naše služby zahrnují internetový marketing, interní komunikaci a tvorbu marketingových strategie. Nabízíme služby nejen v oblasti komunikace s vašimi zákazníky, ale zaměříme se i na vaše zaměstnance. Nejdříve musí perfektně fungovat interní komunikace, aby správně fungovala komunikační kampaň směrem k zákazníkům.

Naše agentura také pravidelně pořádá odborná školení z oblasti marketingové komunikace. Proškolíme vás v internetovém marketingu, marketingu na sociálních sítích, Public Relations a interní komunikaci ve firmě. Jsme tu pro vás v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě.

Posláním agentury Rh+ marketing je budovat dobré vztahy mezi firmami a jejich klienty i zaměstnanci a tím budovat pozitivní image firem. Našim posláním je tak prostřednictvím kvalitních služeb zvyšovat povědomí zákazníků o firmách a pomoci firmám zvýšit jejich zisky.

Photo obrazek-1 Photo obrazek-2