×

Kariéra

Pro šikovné vždy máme práce dost.

Zaujaly mě vaše služby

Marketingový konzultant na částečný úvazek, HOME OFFICE

Chcete si plánovat čas podle sebe? Nechce se vám denně dojíždět do kanceláře? Chcete se starat o projekt od A do Z, tvořit, přemýšlet, realizovat, vyhodnocovat? A zároveň si dobře přivydělat? Hledáme marketingového konzultanta na částečný úvazek, podle vašich možností 20 - 80 hodin měsíčně.

Co bude nápní práce:

 • Kompletní péče o našeho klienta (nebo dva, záleží na vašich schopnostech a časových možnostech)
 • Stanovení plánu marketingových aktivit a na základě průběžného vyhodnocení příprava dalších návrhů na zlepšení
 • Pro klienta budete: psát články, analyzovat klíčová slova, oslovovat média a nabízet témata k publikování, správa webu a blogu, správa sociálních sítí

Co byste měl/a umět:

 • Nehledáme zajíce, něco už musíte umět. Měl/a byste zvládat základy SEO, umět udělat analýzu klíčových slov
 • Dobře psát. Budeme se chtít podívat na vaše hotové články.
 • Spravovat web přes administrační systém
 • Ovládat správu sociálních sítí Facebook, Twitter, LinkedIn

Hledáme spolehlivého kolegu, který umí držet slovo a termíny, nehledá výmluvy, ale řešení a je aktivní. Ponesete zodpovědnost za celý projekt. Klienti, o které pečujeme, jsou s námi už několik let, máme s nimi velmi dobré vztahy a na vás bude o tyto vztahy dále pečovat jako v bavlnce. 

Budete mít volnou ruku pro tvorbu a možnost realizovat vaše nápady. 

Jak to bude probíhat?

 • V rámci pracovní doby budete mít prostor na sebevzdělávání, čtení odborných článků. Můžete svoje zkušenosti dále publikovat v médiích a budovat si vlastní dobré PR
 • Naprosto flexibilní pracovní doba. Ať už studujete, máte další práci, nebo se staráte o děti, práci si můžete přizpůsobit podle sebe
 • Home office - spolu se potkáme, abychom si řekli vše důležité, jinak můžete pracovat odkud se vám zlíbí
 • Práce je na DPP nebo živnost
 • Odměna: 120 - 200 Kč/h - záleží na tom, co budete umět, kolik času budete moct odpracovat
 • Začátek od října 2018, během září zaučení

Dává vám to smysl? Pošlete mi svůj životopis, motivační dopis i ukázky práce (např. články, soc. sítě, o které jste se starali) na husakova@rhplusmarketing.cz. Budu se na vás těšit. Radka Husáková


Koordinátor školení, částečný úvazek, HOME OFFICE

Hledáme velmi pečlivého kolegu na organizaci našich marketingových kurzů. Vašim úkolem bude vyřizovat objednávky, spravovat termíny, komunikovat s lektory. Také ale budete kurzy publikovat na sociálních sítích a inzertních portálech. 

Pracovat můžete kdy chcete, ráno nebo večer, je to na vás. Důležité je však včas vyřídit objednávky a ostatní si přizpůsobíte podle sebe.

Jak to bude fungovat:

 • Jedině tak, pokud jste pečlivá/ý a zodpovědná/á
 • Umíte pracovat s administračním systém - správa webu
 • Komunikujete rád/a s lidmi. Budete se zákazníky v kontaktu telefonicky a e-mailem
 • Práce na DPP nebo živnost
 • Cca 20 hodin měsíčně, pracovní doba naprosto podle vás

Začátek: Září 2018

Dává vám to smysl? Pošlete mi svůj životopis a motivační dopis na husakova@rhplusmarketing.cz. Budu se na vás těšit. Radka Husáková


Pokud máte zkušenosti s marketingem, tvorbou marketingových strategií, vedením PR kampaní, ozvěte se nám na email husakova@rhplusmarketing.cz. Popovídáme si a třeba najdeme společnou cestu. Pro šikovné vždy máme práce dost.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.