×

Radka Husáková

Radka Husáková, roz. Hošková, je spoluzakladatelka a jednatelka PR a reklamní agentury Rh+ marketing. Marketingu se věnuje více než 14 let a zaměřuje se na tvorbu marketingových a PR strategií, dále na vedení kampaní. Je absolventkou oboru Marketingové komunikace Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, roční studijní pobyt na rakouské vysoké škole v St. Pöltenu, obor Mediální poradenství. Před založením agentury Rh+ marketingu působila na pozici PR a marketing konzultant v digitální reklamní agentuře RobertNemec.com.

Vytváří obsahové strategie, dále se věnuje se marketingu v sociálních sítích a dálšími oblastmi ze světa internetového marketingu jako jsou SEO, PPC, online PR. Připraví pro vás mediální kampaň, vybere pro vás ta správná média relevantní k vaší cílové skupině a cílům.

Je autorizovaná osoba oprávněná MŠMT zkoušet a vydávat osvědčení o uznání profesní kvalifikace MARKETING.

Kontakt: husakova@rhplusmarketing.cz GSM: +420 721 572 010
Zobrazit profil uživatele Radka Hošková na LinkedIn Mrkni na profil Radky na LinkedIn

 

Lektorka marketingových kurzů pořádaná agenturou Rh+ marketing:

  • Marketingová a PR strategie
  • Marketing a reklama na Facebooku a dalších sociálních sítích
  • Internetový marketing
  • Public Relations
  • Moderní marketing

Školení pro zaměstnance firem např.: Seznam.cz, RAVAK, Mountfield, Segafredo Zanetti CZ, Golf Park Plzeň, Pražská plynárenská, GAS Familia, Zlatá Studňa, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, RK Matras & Matras.

Reference:

"Mockrát děkuji za vyčerpávající informace na kurzu Marketing a reklama na Facebooku. Dozvěděla jsem se mnoho věcí, které bych chtěla realizovat, a tím pádem tak pomoci firmě. Kurz byl velice příjemný a zajímavý. Děkuji moc!" Vendula Ripplová, Ewals Cargo Care s.r.o.
 
"Školení Marketing a reklama na Facebooku předčilo mé očekávání. Přátelská atmosféra, profesionální přístup a kvalitně připravené podklady. Všechny dotazy zodpovězeny a výklad přizpůsoben potřebám a dotazům. Děkuji.“ Petr Korbel, INCOME CLUB a.s.

Co jsem zde na RH publikoval