×

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

I. Základní ustanovení

Tyto všeobecné obchodní podmínky (dále jen „obchodní podmínky“) jsou vydané dle § 1751 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „občanský zákoník“) společností Rh plus marketing s.r.o. , se sídlem v Praze, ul. Velvarská 45, PSČ 160 00 IČ: 241 48920, DIČ CZ24148920 zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Městského soud v Praze, vl. č. C 183146

II. Obchodní podmínky ke službě Školení a kurzy

Předmětem těchto obchodních podmínek je objednávka, nákup a storno podmínky ke školením a kurzům.

 1. Školení můžete objednat telefonicky, e-mailem nebo vyplněním formuláře na webových stránkách. Pro registraci je nutné uvést jméno a příjmení účastníka, kontaktní informace a fakturační údaje.
 2. Na základě objednávky školení je vystavena zálohová faktura se splatností sedmi pracovních dnů nebo s takovou splatností, aby den splatnosti byl alespoň 7 dnů před konáním školení. Pokud se na školení registrujete jeden týden před konáním školení a méně, splatnost zálohové faktury je jeden den.
 3. Cena za školení je vždy uvedena u popisu školení a je plně splatná před konáním školení.
 4. Místo na školení má objednávající rezervované po dobu splatnosti zálohové faktury. V případě nedodržení termínu splatnosti negarantujeme volné místo na školení.
 5. Účast na školení je garantována až po obdržení platby za školení.
 6. Po obdržení platby je vystavena ostrá faktura.
 7. Adresa místa konání školení uvedená na webových stránkách je pouze orientační. Přesná adresa je zaslána na poskytnutý e-mail každému účastníkovi před konáním školení.
 8. Vyhrazujeme si právo z provozních, technických nebo neočekávaných důvodů školení kdykoliv zrušit. V případě zrušení školení z naší strany Vám vrátíme peníze zpět nebo Vám nabídneme jiný termín školení. 
 9. Vyhrazujeme si právo z důvodu nenaplnění minimální kapacity počtu účastníků zrušit, a to alespoň s předstihem 3 dní před konáním školení. V případě zrušení školení z naší strany Vám vrátíme peníze zpět nebo Vám nabídneme jiný termín školení. 

II.b Storno podmínky - kurzy a školení

 1. Zrušení účasti nejpozději 14 dní před konáním školení: vrátíme Vám 100 % zaplacené částky zpět nebo si můžete vybrat jiné školení.
 2. Zrušení účasti 13 - 7 dní před konáním školením: storno 100 %, můžete si vybrat náhradní termín školení.
 3. Zrušení účasti méně jak 7 dní před konáním školení: 100 % storno bez nároku na náhradu.
 4. Pokud Vám z různých důvodů nebude termín vyhovovat, může Vás na školení zastoupit jiný účastník.

III. Obchodní podmínky: Nákup premium článků online

 1. Předmětem těchto obchodních podmínek je nákup článků prostřednictvím těchto webových stránek.
 2. Cena za článek je uvedena vždy u článku a je vč. DPH stanoveného zákonem.
 3. Veškerý obsah na webu vč. článků popsaných v těchto obchodních podmínkách určených ke koupi je chráněný autorským právem. Je zakázáno tento obsah jakýmkoliv způsobem dále šířit bez výslovného souhlasu společnosti Rh plus marketing s.r.o.

III.a Způsob nákupu

 1. Platba článků probíhá online platební kartou.
 2. Po úhradě článku kupující obdrží na e-mail, který uvedl při nákupu, potvrzení, které obsahuje aktivační odkaz.
 3. Po potvrzení bude kupující přesměrován na web a článek bude zpřístupněn.

Jakékoliv dotazy zodpovíme na e-mailu: skoleni@rhplusmarketing.cz nebo tel. č. 721 572 010. 

 

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.