×

Prosba k veřejnosti o ještě lepší byznys pro rok 2017

Radka Husáková Radka Husáková

Každý při svém podnikání nebo zaměstnání naráží denně na maličkosti nebo i zásadní věci, které ho brzdí. Jaké brzdy zastavují vás? Napište mi, co byste vzkázali vašim zákazníkům, zaměstnancům, dodavatelům, partnerům nebo politikům, co by měli změnit.

Z vašich reakcí připravím článek na téma “Lepší byznys pro 2017”, který umístím na náš eRháčkový web.

Nyní se chopím opratí a začnu:

  • Kromě poděkování za využití našich služeb, chci poděkovat klientům za to, že nám věří a nechávají volnou ruku pro tvorbu. Naopak některé bych ráda vyzvala k pružnější komunikaci a rychlejšímu schvalování či dodávání podkladů. Protože efektivita naší práce spočívá ve společné souhře.
  • Z dalšího odvětví našich služeb, a to realizace akreditovaného kurzu Specialista marketingu, bych ráda promluvila k úřadům práce. Jsem pro sjednocení všech parametrů (např. postupů, požadovaných papírů, potvrzení apod.) a jednotného chování všech úřadů.
  • Potenciálním uchazečům o práci, každý si svoji cestu musí vyšlapat. Nabytí zkušeností stojí úsilí a vyžaduje i čas. Netitulujte se po pár měsících stáže specialistou. Jednou jím jistě budete, tak postupně a s pokorou.

A teď jste na řadě vy. Co chcete změnit? Napište mi na husakova@rhplusmarketing.cz a po Novém roce všechny prosby a názory společně vykřičíme do světa.

Fotka autora - Radka Husáková
Více informací o autorovi

Radka Husáková

Související články