×

Radka Hošková vystoupí na veletrhu práce Profesia days

Radka Husáková Radka Husáková

Sociální sítě mohou rozhodnout, zdali získáte vaše vysněné zaměstnání. Ale také mohou rozhodnout o tom, že nad vámi personalista nadobro zlomí hůl. O tom, jak vystupovat na sociálních sítích, jak si budovat vlastní dobré PR, bude mluvit zakladatelka PR agentury Rh+ marketing na Profesia days 12. a 13. 10. 2016 v Praze.

PR celé firmy vždy začíná u jednotlivců. Ti tvoří image firmy. Veškerým naším jednáním, a to v dnešní době výrazně i vystupováním na sociálních sítích, si vytváříme vlastní obraz, image, dojem, kterým na své okolí působíme. Nelze nemít image. Každý nějakou má. Na pražském veletrhu práce Profesia Days v rámci programu Master Class bude Radka Hošková mluvit na téma Může vaše image na sociálních sítích rozhodnout o budoucím zaměstnání? a pokusí se nastínit, jak správně používat sociální sítě a online prostředí pro lepší profesní uplatnění.

Přednáška během veletrhu proběhne ve dvou časech, a to ve středu 12. října od 14.00 do 14.45 a druhý den ve čtvrtek 13. října od 13.30 do 14 h. Veletrh se bude konat na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany.

Fotka autora - Radka Husáková
Více informací o autorovi

Radka Husáková

Související články