×

Školení Prodejní a obchodní dovednosti moderního obchodníka

Zpět na reference z kurzů

Lektor

František Husák
František Husák

Lektorem školení je František Husák, který má 25letou zkušenost z oblasti obchodu a vedení obchodních týmů ve společnostech například Mountfield a.s., T-Mobile Czech Republic a.s., Secar Bohemia a.s. nebo CISCO SYSTEMS (Czech Republic) s.r.o. "Obchod a prodej je lidská činnost, která spočívá ve snaze prodat zboží nebo službu za peníze - toto je oficiální definice tohoto povolání. Podle mě je obchodník šílenec, který se této definici snaží přiblížit. A já vám ukážu směr, kterým se vydat, abyste byli na této cestě úspěšní.” František Husák

Poznejte mě!

Asi po měsíci, co jsem obsolvovala toto školení, chci poděkovat za skvělé školení. Znalosti nabyté na kurzu aktivně využívám a nestačím se divit, jak fungují! Mám za sebou již několik úspěšných obchodních schůzek, za které vděčím vaší agentuře a především panu Husákovi, jehož prezentace byla bezkonkurenční.Vřele Vás budu doporučovat dál a velice ráda se nějakého dalšího kurzu zúčastním.

Helena Kiselová, DIANA SEVEN, a.s.

Jedno z nejzajímavějších školení, které jsem mohl absolvovat. Udržet pozornost a soustředěnost po celý den jen tak někdo nedokáže. Františkovi se to povedlo. Pokud někdo z mého okolí bude mít zájem, jistě doporučím dál! O tomto školení jsem se dozvěděl sám z webu. Rozhodující pro mě byla osnova z webu – to o čem to bude a předešlé zkušenosti a reference školitele – Františka. Moc díky!

Jan Křenek, SECOMP PC Plus CZ, a.s.

Velmi kladně hodnotím praktický přístup, ukázky příkladů z praxe oceňuji daleko více než čtení teoretických pouček, jak a co dělat či nedělat. I když školení trvalo několik hodin, díky interakci a možnosti kdykoliv diskutovat a položit otázku, jsem neztratila pozornost a školení mě bavilo. Děkuji za milý a osobní přístup lektora a poskytnutí možnosti se na cokoliv zeptat. 

Mgr. Barbora Košábková, Medin, a.s.

Školení se mi velmi líbilo. Nebylo nudné ani jednotvárné a dozvěděla jsem se spoustu nových informací. Lektor nás skvěle zapojoval do diskuze, díky čemu nevedl pouze monolog. Školení bylo pouze trochu náročné, co se týče času.

Sabina Himmerová, Starez-Sport, a.s.

Školení se odehrávalo ve 100% příjemném prostředí a atmosféře. Dozvěděla jsem se mnoho informací, které při své obchodní činnosti určitě využiji. Takže za mě OK a vytrvejte v tomto duchu! 

Karla Borská, HTI CZ s.r.o.

Objednejte si školení ještě dnes!

Momentálně nemáme otevřený termín. Máte o školení zájem? Dejte nám vědět

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.