×

František Husák

František Husák je jednatelem ve společnosti Bee-Smart s.r.o. a zároveň je její jedinou obchodní tváří. Hlavní náplní společnosti je poradentsví v oblasti procesů a procesního řízení, dále management consultingu a v neposlední řadě se zabývá zpracováním grantů z fonfů EU.

František Husák - lektor v Rh+ marketing

Svůj profesní život spojil se svým koníčkem, prací s lidmi. Má prokazatelné zkušenosti z velkých a středních společností jako jsou například Mountfield a.s., kde pracoval 5 let na pozici ředitele nákupu, ze společnosti T-Mobile Czech Republic a.s., kde byl více než 7 let na pozici manažera prodeje a v neposlední řadě působil ve společnosti Secar Bohemia a.s. (výrobce zařízení SHERLOG) jako obchodní ředitel.
 
Jeho pracovní zkušenosti jsou tedy především technického zaměření (silno a slaboproud, zahradní a bazénová technika,  telekomunikace, IT). Zastával většinou manažerské funkce na pozicích nákupu i prodeje, vedoucího týmu, ředitele. Tvořil obchodní i marketingové plány a strategie a byl zodpovědný za jejich naplnění. Utvářel a motivoval pracovní týmy v oblasti obchodu, je aktivním koučem. Tzv. “vztahový obchod”, obchod založený na důvěře a vzájemné spolupráci je to, v čem vidí a spatřuje smysl své práce a snažení.


Svůj potenciál a úspěchy přisuzuje svým klíčovým vlastnostem a to jsou upřímnost a otevřenost, se kterou vystupuje a jedná se všemi svými partnery, zákazníky a přáteli. Buď sám sebou a pokud věříš v sebe sama, dokážeš přesvědčit o svém tvrzení či názoru kohokoliv - to je heslo, kterým se František řídí celý svůj život. 

Co jsem zde na RH publikoval