×

V září startuje kurz Specialista marketingu s rozšířením o internetový marketing

Již 16. září restartujeme rekvalifikační kurz Specialista marketingu s rozšířením o internetový marketing. Jedná se o 18denní intenzivní kurz marketingu určený všem, kteří mají zájem o doplnění vzdělání v kreativní branži marketingu. Registrovaní na úřadu práce mají i tentokrát možnost zažádat o proplacení kurzovného, firmám můžeme pomoci zažádat o příspěvky na vzdělávání. 

Účastníci kurzu získají skálopevné základy v marketingové teorii, ale zároveň narazí na realitu praxe. Na kurzu vás naučíme, že osobní prodej nejsou jen šmejdi okrádající seniory. Že reklama není jen penízetahající lhářka. Že každá firma má o čem komunikovat a může tvořit příběh. Že internetový marketing už dávno nejsou jen nanervyjdoucí vyskakující okna. 

Bude to nářez. Čeká vás 130 hodin informací, cvičení, ukázek a kafe. A protože víme, že učit se intenzivně téměř pět týdnů v kuse je náročné nejen časově, ale i psychicky, rozhodli jsme se pro variantu kurzu ČT+PÁ na střídačku s ČT+PÁ+SO.

Hvězdný lektorský tým zůstává stejný a dokonce máme čerstvou posilu. K rekvalifikačním matadorům Olze Juráškové, Pepovi Kocourkovi, Martině Juříkové, Lence Harantové, Radce Hoškové a Ivaně Kováčikové se připojí Karel Koupil (jak jinak než absolvent Fakulty multimediálních komunikací UTB ve Zlíně), který má pod palcem e-mail marketing.

Mrkněte na podrobnou osnovu kurzu Specialista marketingu a zjistěte, co všechno na vás čeká.

Těšíte se? My strašně moc. Těšíme se na marketingové nadšence, kteří české vody komunikace pořádně rozčeří, těšíme se na nové firemní i lidské příběhy a těšíme se na radost a nadšení z dobře vykonané práce a zvládnuté závěrečné zkoušky.

Tak v září na viděnou ;-) 

Související články