×

Začínáme sérii praktických workshopů

3 nové workshopy, 2 noví lektoři a jedny nové školící prostory, to je začátek roku 2015. Letos pro vás chystáme otevřít několik nových praktických workshopů. První tři, které už mají své termíny, jsou Copywriting, Reklama na Facebooku v Power Editoru a Poutavé prezentace v Prezi. 

Čtvrtým rokem již pořádáme odborná marketingová školení. Díky vám, že nám dáváte další podněty na nové kurzy a na témata, která vás zajímají, jsme se rozhodli vytvořit sérii navazujících workshopů. Navíc nově pořádáme naše kurzy a workshopy v Praze v nových moderních prostorách na Rašínově nábř. s výhledem na řeku.

První letošní workshopové vlaštovky jsou:

1. Workshop Copywriting

Na kterém si prakticky vyzkoušíte psaní různých textů, jako je např. tisková zpráva nebo text pro reklamu na Facebooku. Kromě samotného psaní vás na workshopu naučíme jak plánovat témata a kde hledat inspiraci. Právě zde dobré texty začínají. Workshop vede Radka Hošková, termíny máme vypsané v Praze 13. dubna 2015 i v Brně. Podívejte se na více informací o workshopu copywriting.

2. Workshop Poutavé prezentace v Prezi

Víme, že vy marketéři, píáristé, asistentky, manažeři, častokrát potřebujete vytvořit sakra dobrou prezentaci. Power Pointem dnes už nikoho extra neohromíte, proto jsme se rozhodli, naučit vás pracovat s nástrojem Prezi. Díky němu své publikum zaujmete. Workshopu se ujal Jirka Holý, který v je Prezi jako ryba ve vodě. První termín v Praze plánujeme na 2. dubna 2015. Co všechno workshop prezentace v prezi obsahuje?

3. Workshop Reklama na Facebooku v Power Editoru

Někteří z vás už prošli jedním z našich školení Marketing na Facebooku. Protože dny nejsou nafukovací a rádi bychom vám předali více informací a zkušeností, než je během jednoho dne možné, připravili jsme navazující workshop. S lektorkou Ivanou Válkovou si podrobně projdete pokročilé nastavení facebookových reklam v nástroji Power Editor.

Proč byste měli vyzkoušet naše workshopy?

  • Nezaberou vám moc času, všechny trvají půl dne = 4 hodiny
  • Jsou maximálně praktické
  • Probíhají v malých skupinkách 2 až 6 účastníků
  • Máme pěkné a příjemné prostory
  • Záleží nám na tom, abyste byli spokojeni
  • Už jsme proškolili stovky spokojených klientů

Jaké další workshopy připravujeme? Nechceme prozradit úplně všechno. Ale příjde na řadu e-mailing a ppc reklama. 

Registrujte se na veřejné termíny. Je vás ve firmě více zájemců o jedno školení? Napište nám, připravíme pro vás individuální školení přímo u vás ve firmě.

Registrace pro vás vyřídí Nicole Ludikovská, e-mail: skoleni@rhplusmarketing.cz, 721 572 010.

Související články