×

15. srpen.. Happy birthday Rh+ marketing! Co se stalo v eRHáčku za poslední rok?

Tak šel čas a událo se....

Září 2014: Rekvalifikace, tentokrát už naplno

V září roku 2014 jsme otevřeli druhý akreditovaný rekvalifikační kurz Marketing v Brně, tentokrát už ale v plném nasazení po prvním zkušebním kurzu. Spokojené tváře absolventů nás utvrdily ve smyslu naší práce. Tak přemýšlíme co dál a vypisujeme další kurzy v Brně, ale i ve Zlíně. Povedou se?

Říjen 2014: 70 tisíc pro Brno daruje život a první školení v Bratislavě

V roce 2014 náš projekt na podporu získávání nových dárců kostní dřeně Brno daruje život podpořila Morava Golf Tour. Golfisté během svých turnajů přispěli na projekt částkou 70 tisíc korun. Na co jsme penízky využili? Dozvíte se v únoru 2015.

Říjen byl také významným měsícem pro naše marketingové kurzy. Na Slovensku už jsme školili, ale nyní nám otevřela dveře i Bratislava a zrealizovali jsme dvoudenní školení marketingu na sociálních sítí pro slovenskou reklamní agenturu JANDL marketing a reklama. U slovenských sousedů se nám líbilo, otevíráme další kurzy.

Listopad 2014: Jedeme do Prahy

O klienty v Praze se staráme od samého narození Rh+ marketing. Klientů i kurzů přibývá, proto jsme se rozhodli zřídit si v Praze vlastní základnu, abychom vám, z Prahy, mohli být ještě blíž a intenzivněji s vámi řešit vaše požadavky.

Prosinec 2014: Hurá do senátu!

Ne sice do slova, na senátorská křesla zatím nepomýšlíme. Ale i Kancelář senátu chce s lidmi správně komunikovat na sociálních sítích. Pozvali nás k sobě do Valdštejnského paláce, abychom jim pomohli. Spokojenost týmu Kanceláře senátu byla krásným vánočním dárkem.

Leden 2015: Eventy nyní na plný pecky!

Firemní akce, večírky, tiskové konference nebo otvíračky nových podniků byly vždy naše parketa. V lednu jsme připravili několik textů, námětů a nyní nás seznam odměňuje ve vyhledávání první stránkou na klíčové slovo „event marketing“.

Event marketing v Rh+ marketing

Únor 2015: Brno daruje život v novém kabátě

Katku Cihlářovou nám seslalo samo nebe. S nadšením se vrhla na pozici PR manažerky projektu Brno daruje život a začala připravovat nový projekt, v rámci kterého téma dárcovství kostní dřeně ještě více přiblížíme Brňákům. Katka vybrala devět brněnských významných osobností.... ale o tom až při oficiálním představení na vernisáži v říjnu 2015.


Focení Brno daruje život

Březen 2015: Na golfu jako doma

Začali jsme se naplno věnovat golf marketingu a samotnému golfu. Recenze hřišť, zážitky z turnajů, komunikace na sociálních sítích a další služeby z oblasti Public Relations nabízíme golfovým rezortům, túrám, cestovním kancelářím nebo obchodům s golfovým sortimentem. A hrozně nás to baví. Půjdete si s námi zahrát? :-)

Duben 2015: Rekvalifikační kurzy marketing už i ve Zlíně

V Brně se kurzům daří, a tak přišel čas rozlétnout se dál. Jako druhé místo jsme zvolili sídlo naší alma mater - Zlín. Sice se nakonec sešly „jen“ čtyři účastnice, ale kurz byl skvělý. Od začátku do konce panovala přátelská atmosféra, a když kurz končil, loučili jsme se s novými přáteli se slzou v oku.

Květen 2015: Na konferenci projektového managementu

V květnu bylo napilno. Ivana Kováčiková státnicovala a jako PR manažerka organizovala Konferenci projektový managament. Měla na starosti komunikaci na sociálních sítích, s novináři i účastníky. Radka Hošková se připojila jako jeden z řečníků a s účastníky konference se podělila o praktikách projektového řízení v PR

Červen 2015: Rok 2015 se zapíše do české historie dostihového sportu

V září 2015 proběhne první ročník Evropského poháru žokejů ve Velké Chuchli. Do Prahy se sjede evropská žokejská špička, kterou pohromadě střední Evropa ještě neviděla. V červnu jsme pro Evropský pohár připravili tiskovou konferenci a už pracujeme na další a na samotné realizaci dostihové dne.

Červenec 2015: Nechtělo by to už dovolenou?

Chtělo. Ale místo moře jsme vyrazili do rakouských Alp na golf. Jednak načerpat inspiraci, jak to chodí u sousedů, napsat několik recenzí, ale hlavně nadýchat se čerstvého vzduchu a načerpat novou energii.

Srpen 2015:To je měsíc Ivči

Ivana Kováčiková (dříve Válková) řekla ano Martinovi a od 8. srpna je šťastně vdaná. Ani tropy neovlivnily nádherný den, který neskutečně rychle utekl. V půlce srpna jsme poprvé zrealizovali nový workshop Reklama na Facebooku v Power Editoru, který vede zamilovaná Ivča.

A protože dnes slavíme narozeniny, je sobota, Vy možná také něco slavíte, vybrali jsme nejulítlejší brčka do pití, kterými si můžete osvěžit vaši párty :-)Havajská brčka na drink Brčka s knírem Halloweenská brčka Brčka Mimoni  Svítíci brčka

Související články