×

Rok 2016 byl pro Rh+ marketing rokem sebejistoty

Radka Husáková Radka Husáková

Rok 2016 byl pátým rokem existence PR agentury Rh+ marketing na českém trhu. Nejzásadnější, čemu se agentura v roce 2016 naučila, byla sebedůvěra. Získali jsme nejen nové zakázky, ale také zakázky s vyšším obratem. Rozhodně se na naší práci podepsaly další zkušenosti a odpracované roky v oboru. 

Podnikatelské prostředí nyní oblasti PR velmi přeje. Jednak rostoucí ekonomika dovolí firmám investovat do rozvoje. S tím souvisí i rychle rostoucí konkurence. Díky ní si firmy čím dál více uvědomují potřebu odlišit se a pracovat na svojí image. Právě i z těchto důvodů jsme v posledním kvartále roku 2016 získali nové klienty SUEZ Využití zdrojů, poradenskou společnost EDOLO a anti-aging kliniku Cellthera.

Jako neduhu posledního roku vidím, asi jako spousta dalších podnikatelů, chybějící kvalitní pracovní sílu. Není dnes jednoduché najít kvalitního zaměstnance. Některé firmy pak rozdávají velké tituly nezkušeným lidem, čímž se ničí trh. Doufejme, že toto se v roce 2017 změní. Podrobnější zhodnocení Radky Husákové roku 2016 zveřejnil magazín Podnikatel.cz.

Do nového roku si neseme několik novinek v podobě našich kurzů marketingu a obchodu, a to Školení prodejních dovedností, SEO školení a školení PPC reklamy.

Tak s chutí do dalšího roku, ať se nám všem daří!

Radka Husáková

Fotka autora - Radka Husáková
Více informací o autorovi

Radka Husáková

Související články