×

Rh+ marketing připravuje po prázdninách další rekvalifikační kurz Marketing

Radka Husáková Radka Husáková

Náplní kurzu jsou teoretické základy marketingu s příklady s praxe. Účastníci kurzu veškeré probírané nástroje aplikují na vlastní projekty, což se setkává s kladnou odezvou,“ říká jednatelka agentury Rh+ marketing a jedna lektorka kurzu Radka Hošková.

Osnova rekvalifikačního kurzu Marketing zahrnuje komplexně marketingový mix s důrazem na moderní trendy v oblasti Public Relations a internetového marketingu. Kurz je určený pro zaměstnance firem, kteří se chtějí dále vzdělávat v marketingu, pro absolventy středních a vysokých škol, kteří nemohou najít zaměstnání ve vystudovaném oboru, pro evidované na úřadu práce. Je vhodný pro všechny, kteří chtějí najít uplatnění v marketingu. Rozsah kurzu je 100 h rozvržených do 14 dní.

„Z každého uskutečněného kurzu máme dobrý pocit. To, že jsou účastníci s kurzem spokojeni, nás samozřejmě těší a už se těšíme na 7. září,“ doplňuje Hošková. Naplánovaný je již také kurz ve Zlíně a to od 2. do 19. listopadu.

Akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy na obor marketing získala agentura 21. 1. 2014. Platnost akreditace je tři roky.

Fotka autora - Radka Husáková
Více informací o autorovi

Radka Husáková

Související články