×

Rh+ marketing pořádá první akreditované rekvalifikační kurzy marketingu v Brně

Radka Husáková Radka Husáková

Rekvalifikační kurz povedou zkušení kantoři z FMK UTB ve Zlíně a odborníci z PR agentury Rh+ marketing. „Díky sedmičlennému lektorskému týmu můžeme zaručit vysokou úroveň a profesionalitu kurzu,“ upřesňuje jednatelka agentury Rh+ marketing Radka Hošková. Garantem kurzu je ředitelka Ústavu marketingových komunikací Ing. Mgr. Olga Jurášková, Ph.D., která bude přednášet Public Relations.

Osnova rekvalifikačního kurzu zahrnuje komplexně marketingový mix s důrazem na moderní trendy v oblasti Public Relations a internetového marketingu. Kurz je určený pro zaměstnance firem, kteří se chtějí dále vzdělávat v marketingu, pro absolventy středních a vysokých škol, kteří nemohou najít zaměstnání ve vystudovaném oboru, pro evidované na úřadu práce. Je vhodný pro všechny, kteří chtějí najít uplatnění v marketingu. Rozsah kurzu je 100 h.

Během jednoho roku Rh+ marketing plánuje realizovat rekvalifikační kurzy i v Ostravě. „Chceme dát možnost co největšímu počtu lidí naučit se nový a zajímavý obor,“ doplňuje Hošková.

Akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy na obor marketing získala agentura 21. 1. 2014 pro oblast Brno. Platnost akreditace je tři roky.

Fotka autora - Radka Husáková
Více informací o autorovi

Radka Husáková

Související články