×

V listopadu v Brně školíme PR a marketing na Facebooku

Radka Husáková Radka Husáková

Připravili jsme pro vás školící dvojblok – Public Relations s přehledem 15. listopadu a Marketing na Facebooku 16. listopadu. Obě školení proběhnou pod vedením zkušené lektorky Radky Husákové. Na co se můžete těšit?

Školení Public Relations (PR) s přehledem

Význam budování vztahů s veřejností (PR) je stále důraznější. Budování dobrého jména, navázání vztahů s novináři, důležitými názorovými vůdci, zvládnutí komunikace uvnitř firmy nebo příprava na možnou krizi – bez těchto aspektů je pro firmu stále těžší se prosadit. Na školení si vyzkoušíte základní nástroje Public Relations podpořené konkrétními příklady z praxe. Zjistíte, na co nezapomenout při přípravě eventu. Nedílnou součástí kurzu jsou možnosti PR v online prostředí. 

Školení je vhodné pro všechny, kteří mají na starosti komunikaci se zaměstnanci, zákazníky, novináři, státními institucemi a dalšími zainteresovanými skupinami.

Prohlédněte si kompletní osnovu školení.

Školení Marketing na Facebooku

Facebook představuje relativně snadnou možnost komunikovat se zákazníky, najít nové zákazníky nebo třeba monitorovat aktivity konkurence. Stále se jedná o nejvyužívanější sociální síť v České republice. Zjistěte, jak se vyvíjí vnímání uživatelů a využití této sociální sítě, jaké jsou možnosti prezentace pro firmu nejen placené, ale i organické, jak získávat a pracovat s fanoušky. Na školení projdeme váš profil, najdeme možnosti vylepšení a odejdete s konkrétním komunikačním plánem.

Potřebujete pomoct, kde hledat inspiraci na tvorbu příspěvků, jak nastavit a vyhodnotit reklamu na Facebooku a vyhodnotit, k čemu vám celá komunikace na Facebooku je? Projděte si náplň školení a přihlaste se na listopadový termín.

Oba termíny školení jsou garantované, uskuteční se v budově Nová Osada, Gajdošova 7. Pár volných míst ještě máme, tak neváhejte a přijďte načerpat vědomosti i inspiraci. Těšíme se na vás.

Fotka autora - Radka Husáková
Více informací o autorovi

Radka Husáková

Související články