×

Vyhlížíme nový rekvalifikační kurz Specialista marketingu

Radka Husáková Radka Husáková

Jsou to skoro dva roky, co jsme získali akreditaci pro rekvalifikační kurz Marketing. Od té doby se uskutečnili celkem čtyři rekvalifikační kurzy. Třikrát jsme rekvalifikovali v Brně, jednou ve Zlíně. Tento kurz nám dal spoustu zkušeností v rekvalifikacích, kontaktů, ale hlavně možnost potkat se s novými dravci puštěnými do světa marketingu.

Situace na poli rekvalifikací nás však přiměla posunout se dál. Náš rekvalifikační kurz byl čistou rekvalifikací, tedy bez návaznosti na konkrétní profesi. Proto vznikla profesní rekvalifikace Specialista marketingu, která jasně určuje obsah kurzu a hodnocení účastníků, ale hlavně si absolventi mohou říct: „Tak jsem specialista marketingu“. Rozhodli jsme se jít s trhem a připravit nový kurz. 

Prvním krokem pro získání akreditace bylo najít autorizovanou osobu, která bude dohlížet na úroveň závěrečné zkoušky. Autorizovaných osob bylo poskrovnu, a tak jsme se s vervou nám vlastní rozhodli, že titul autorizované osoby by Rháčku moc slušel. Navíc na Moravě nemá žádná osoba vypsané termíny zkoušek. S nadšením a pílí jsme shromažďovali všechny potřebné dokumenty a potvrzení. Zadařilo se, a Rh+ marketing získalo autorizaci a z Radky Hoškové se stal autorizovaný zástupce, který bude při závěrečných zkouškách varovně zvedat vztyčený ukazovák nebo s úsměvem souhlasně pokyvovat. 

Přišla na řadu druhá část. A to samotná akreditace. Opět jsme dávali do kupy dokumenty, abychom poslali žádost o udělení akreditace. Ta odešla a my nyní netrpělivě čekáme, až nám datová schránka oznámí ortel. Jakmile budeme vědět výsledek, který věříme, že bude pozitivní, pustíme do světa první termíny. A jaká bude náplň nového kurzu? To se dozvíte zároveň s termíny. Nechceme nic zakřiknout. Tak nám držte palce.

Fotka autora - Radka Husáková
Více informací o autorovi

Radka Husáková

Související články