×

Otevíráme nové školení pro obchodní zástupce

Radka Husáková Radka Husáková

S novinkami nečekáme na nový rok a už v prosinci 2016 otevíráme nové školení na téma Prodejní a obchodní dovednosti moderního obchodníka. Lektorem školení je František Husák, jednatel společnosti Bee-Smart s.r.o. s 20letou zkušeností s vedením obchodních týmů.

Kurz obchodních dovedností je určený pro začínající obchodníky, ale i například majitele firem, kteří si vedou obchod sami. „Často je obchodování nesystematické a chybí mu jakékoliv vyhodnocení,“ říká František Husák. Na jednodenním praktickém kurzu se účastníci setkají s různými situacemi a reálnými case studies, díky kterým se posunou dále a budou vydělávat více.

Hlavní předností všech kurzů pořádaných naší agenturou jsou profesionální lektoři s prokazatelnou praxí v oboru a malé skupinky, které umožňují interaktivní způsob komunikace s lektorem školení. „Neděláme přednášky pro velké skupiny. Ale praktické semináře, ze kterých si absolventi odnášejí konkrétní rady a postupy. Každý účastník má možnost během školení svůj projekt s lektorem prodiskutovat,“ doplňuje k realizaci školení zakladatelka Rh+ marketing Radka Husáková. „Skupiny už od osmi účastníků ztrácí interaktivitu a povahu workshopu. Proto jsou naše kurzy maximálně v sedmičlenných skupinách,“ doplňuje Husáková.

Termíny kurzu obchodních dovedností na prosinec 2016 a leden 2017 v Praze a v Brně.

Další novinkou je také kurz úspěšné argumentace a vyjednávání pro obchodní zástupce.

Pokud máte zájem ve firmě proškolit více členů obchodního týmu, připravíme vám individuální nabídku a lektor přijede k vám do firmy. 

Fotka autora - Radka Husáková
Více informací o autorovi

Radka Husáková

Související články