×

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Zákazníci vás hledají přes vyhledávače. Buďte na předních pozicích.

Domluvit schůzku

SEO (optimalizace pro vyhledávače) je dlouhodobý proces, který zviditelní váš web v přirozeném vyhledávání ve vyhledávačích, ale i na dalších místech na interentu. Téměř 70 % uživatelů internetu získává informace o požadované službě nebo zboží z přirozeného (organického) vyhledávání. 

Proč je SEO dobré?

Díky správné optimalizaci vašeho webu zviditelníme váš web v přirozeném vyhledávání. Navíc zvýšíme návštěvnost stránek a jejich konverzní poměr, to znamená, že na vaše stránky cíleně přivedeme zákazníky, kteří mají zájem o vaše produkty či služby.

Jak budeme při optimalizaci webu postupovat:

  • Analýza momentální situace – zkontrolujeme, jak si stojí váš web ve vyhledávačích oproti konkurenčním firmám.
  • Analýza klíčových slov – navrhneme správná klíčová slova pro vaše stránky, na jejichž základě budeme optimalizovat web
  • Obsahová analýza – zkontrolujeme vaše stránky z hlediska obsahu a dalších SEO faktorů a navrhneme zlepšení, která budou vaše stránky prodávat.
  • Budování zpětných odkazů (linkbuilding) – kvalitní zpětné odkazy vyzdvihnou vaše stránky na přední pozice ve vyhledávačích.


Při tvorbě strategie pro SEO je důležité myslet i na aktivitu v sociálních sítích. Aktivní využívání sociálních sítí výrazně podporuje přirozené vyhledání.

Máte dotazy? Napište nám!

Mohlo by Vás zajímat

Realizovali jsme
Naše reference