×

Public Relations

Lidé nakupují od firem, kterým věří. Buďte pro své okolí atraktivní a silná společnost díky strategicky vedenému PR.

Domluvit schůzku

Lidé nakupují od firem, kterým věří. Buďte pro své okolí atraktivní a silná společnost díky strategicky vedenému PR. Díky dobrému PR budeme společně s vámi budovat dobrou image vaší firmě.

Vaši zákazníci budou raději nakupovat vaše výrobky, bude se o vás mluvit v médiích, budete známější, snadněji získáte nové zaměstnance a ti stávající budou loajálnější. To je výsledek naší práce.

Náplň práce naší PR agentury začíná ve stanovení strategie. Společně se svým klientem stanovíme cíle, tedy čeho chce následnou PR kampaní dosáhnout. Vydefinujeme cílovou skupinu, ke které budeme hovořit, a jakým sdělením ji oslovíme. Vymyslíme kreativní sdělení. Průběžně monitorujeme výsledky kampaně a pracujeme se zpětnou vazbou.

Prostřednictvím PR si budujete u lidí důvěru a vytváříte loajalitu. A důvěra prodává. Protože přes 90 % lidí věří doporučení. A právě PR je ideální nástroj pro vytváření referencí a doporučení. Public Relations je jeden ze způsobů marketingové komunikace. Dalším takovým způsobem je i reklama, se kterou si veřejnost často PR zaměňuje. PR se od reklamy liší zejména svým účelem. Zatímco reklama se tvoří většinou s krátkodobým cílem prodeje produktu, PR je dlouhodobý proces, díky kterému firma buduje svoji dobru image a posiluje vztahy nejen se zákazníky, ale i se zaměstnanci, novináři, dodavateli, úřady nebo místními komunitami.

Služby v rámci Public Relations

Marketingová strategie Mediální servis
PR články Tiskové zprávy
Blogy Tiskové konference
Golf marketing Event marketing
Interní komunikace Online reputation management

Jak pracujeme:

  • Velkou zásadou naší PR agentury je transparentnost veškeré práce. Chceme, abyste rozuměli tomu, co děláme.
  • Vytváříme pravidelné přehledné reporty.
  • Jsme aktivní. Přicházíme s návrhy a doporučeními. Vedeme vás.

Proč si vybrat agenturu Rh+ marketing?

  • Máme dlouholeté, spokojené klienty, kteří nás doporučují dále.
  • Máme výsledky - plníme cíle, které stanovíme.
  • Pracujeme transparentně. Na důvěře nám záleží. Prokážeme vám každou odpracovanou minutu. Reportům od nás budete rozumět.
  • Pracujeme komplexně. Jedině tak to má efekt. 
  • Jsme vám parťákem - ke klientům jsme loajální, pracujeme vždy jen pro jednoho z oboru a to s maximálním nasazením.
  • Své práci rozumíme.
  • Zveme vás na školení Public Relations s přehledem.
Stanislav Kralovanský, Malíři Natěrači CZ říká:

Děkuji celému týmu Rh+ marketing, hlavně paní Radce Husákové, za skvělou práci, výborné publikování článků do médií a trpělivost se mnou. Těším se na další spolupráci a přeji mnoho spokojených klientů jako jsou MALÍŘI NATĚRAČI CZ.

Máte dotazy? Napište nám!

Mohlo by Vás zajímat

Realizovali jsme
Naše reference

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.