×

Mediální servis

Protože média o vás budou mluvit

Domluvit schůzku

Média mají vliv, dokáží budovat názory a postoje. Zasáhnou obrovskou masu lidí a co je důležité, lidé jim věří. Zajistíme, aby se i o vaší společnosti v médiích mluvilo.

Mediální servis k akci/eventu

Organizujete dostihy, festival nebo otevření nové restaurace? Každá taková akce potřebuje mediální publicitu. Připravíme ediční plán, vymyslíme vhodná témata, pozveme novináře, zajistíme press kity (materiály pro novináře), na akci se o ně postaráme, dodáme jim vše potřebné, vyhodnotíme, provedeme monitoring. 

Tiskové zprávy a PR články

Máte novinku? Máte nového ředitele, nový bonus pro zaměstnance, sponzorujete významnou akci nebo jste se dostali s produktem na americký trh? Připravíme tiskovou zprávu pro média, zajistíme její publikování a monitoring. 

Tiskové konference

Komunikace s novináři vyžaduje pečlivost a péči. To, že pošlete pozvánku, vůbec neznamená, že novinář na konferenci příjde. Připravíme pro vás kompletně celou tiskovou konferenci a postaráme se o to, aby novináři nejen přišli, ale také o vás napsali. Myslíme na všechno, od propisek až po závěrečný děkovný dopis.

Máte dotazy? Napište nám!

Mohlo by Vás zajímat

Realizovali jsme
Naše reference